Orka Forum
Orka Forum
  SSS SSS  Forum Araması   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş


Yeni Mesai Saatleri Düzenlenmesi Hakkında...

 Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
administrator View Drop Down
YÖNETİCİLER
YÖNETİCİLER


Kayıt tarihi: 18.04.2013
Konum: İstanbul
Durum: Çevrimdışı
Puanlar: 73
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı administrator Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Yeni Mesai Saatleri Düzenlenmesi Hakkında...
    Gönderildi: 01.06.2018 saat 18:06

Sayın Kullanıcılarımız,

 

Son yıllarda teknolojik yenilikler giderek artmıştır. Buna bağlı olarak gelişen muhasebe, ticari ve finansal hayata ait bilgiler de sürekli olarak değişikliğe uğramaya başlamıştır. Artık bu konulardaki bilgiler, sürekli olarak yenilenmesi gereken bir duruma dönüşmüştür.

 

Her gün yeni bir şey öğrenilmesi gereken, kanun, tebliğ, beyanname vb. gibi işlemlerin yoğunluğu karşısında, “ORKA” olarak yanınızda yer almaktayız.

Değişimleri sadece tebliğ, kanun ve beyanname de değil, aynı zaman da programlarda, işletim sistemlerinde, internette de takip etmek zorundayız.

 

Sizlere verdiğimiz program desteklerini detaylı olarak inceleyip, analizler yaptık.

ORKA tarafından verilen desteklerin bilgisayar sistemlerinde veya programlarda oluşan hatalardan çok, kanun, tebliğ, beyanname, defter vb. gibi konularda adeta danışmanlığa dönüştüğünü gördük.

Programda yapılan birçok yenilik ve değişiklikler de bu konuya dahildir.

 

Özellikle internet uygulamaların artmasından dolayı, bu konuda destek elemanlarının bilgilerinin sürekli eğitime tabii olması gerektiğinin anlaşılmıştır.

İnternet gezgin problemleri, antivirüs programları, Java problemleri, vb… artık neredeyse uzmanlık derecesinde bilgi sahibi olunması gerektirmektedir.

 

Gelecek dönem bu konulardaki yeniliklerin hızına yetişmek ve sizlere daha iyi bir destek sunabilmek için, kendi iç bünyemizde günlük iç eğitim ve destek uygulamasını başlatıyoruz.

 

Bunun için günlük mesai saatlerimiz 04.06.2018  tarihinden itibaren artık Sabah 08:30 – 12:00, öğleden sonra ise 13:00-17:00 arasına vermeye başlıyoruz.  

 

17:00- 18:00 arası ise personelimizin sizlere verdiği desteklerin analizleri  ve diğer personellerde karşılaşılan problemlerin çözülmesi, ayrıca program eğitimleri için kendi iç bünyemizde kullanacağız.

 

Siz değerli Orka Ailesi kullanıcılarına saygı ile duyururuz.Düzenleyen administrator - 01.06.2018 saat 18:07
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri View Drop DownBu sayfa 0,031 saniyede yüklenmiştir.